Kontakt oss

Kontakt oss

Morten Granhaug
Daglig leder
Oslo
98 21 99 85
morten@m3utleie.no
Lars Gulbrandsen
Ansvarlig megler / Fagansvarlig

lars@m3utleie.no
Daniel Granhaug
Forvaltningssjef
Oslo
92 20 02 70
daniel@m3utleie.no
Elin Grønvold
Forvalter
Oslo
98 03 31 99
elin@m3utleie.no
Kim Evebø
Forvalter
Hordaland
93 23 90 18
kim@m3utleie.no
Paal Knudstad-Lopez
Forvalter
Hordaland
45 20 50 40
paal@m3utleie.no
Finn Olsen
Forvalter
Østfold
45 22 87 78
finn@m3utleie.no
Philip S. Granhaug
Driftsleder
Oslo
93 08 36 55
philip@m3utleie.no
Thomas Mikalsen
Driftstekniker
Oslo
97 70 12 51

Boligforvaltning og utleie

Vi tilbyr profesjonell og effektiv boligforvaltning i Oslo/Akershus, Buskerud/Vestfold og Hordaland. Vi har lokal markedskunnskap gjennom dedikerte medarbeidere. Våre tjenester omfatter utleie, fakturering og innkreving av husleie, boligservice til boligeierne og leietakere. Vi forvalter i dag ca 500 boliger og har en stabil kunde- og porteføljevekst. Våre kunder er eiere av boliger som utgjør både privatpersoner og bedrifter. Våre leietakere er privatpersoner og bedrifter.

98 03 31 99
post@m3utleie.no

Bestill gratis og uforpliktende befaring i dag!

Vi gir deg trygghet

Vi i m3 vet hvor viktig det er å skape trygge rammer rundt leieforhold og bolig. Det er store verdier som forvaltes og alle parter skal kjenne trygghet, både før, under og etter oppdraget er avsluttet. Vi har satt opp en liten “sjekkliste” for å gi et innblikk i vår grundige arbeidsprosess.

Les mer
  • m3 Utleie tilbyr profesjonell og effektiv boligutleie og forvaltning
  • Våre medarbeidere har god kjennskap til markedet
  • Du som leietaker og utleier får en seriøs aktør å forholde seg til
Les mer
© Copyright 2017 m3 Utleie AS | Webbyrå: Brandson Norge